Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Publisert 20.02.2013 av Administrator

Hvor finner du oss

Publisert 04.02.2013 av Administrator

 

Tillitsvalgte i SST

Fagrent:

Edny Navjord

tlf 91628959

 

Bydrift:

Solveig Astad

Tlf 77791420

solveig.astad@tromso.kommune.no

Willy Nilsen

tlf 77791400

willy.nilsen@tromso.kommune.no

Henning Breivik

tlf 90828630

henning.kjetil.breivik@tromso.kommune.no

Jan Konrad Wiesner

tlf 77791412

jan.konrad.wiesener@tromso.kommune.no

Tron-Even Augustinussen

tlf 95984213

tron-even.augustinussen@tromso.kommune.no

 

Brann og Redning:

Charles Jacobsen

tlf

charles.jacobsen@tromso.kommune.no

Vara: Håvard Malmedal

tlf 93402299

havard.malmedal@tromso.kommune.no

 

Eiendom:

Frank Hansen

tlf 48207344

frank.hansen@tromso.kommune.no

Trond Roald Olsen

Tlf 77791140

Trond.Roald.Olsen@tromso.kommune.no

Stein Sivertsen

tlf 90613739 

stein.sivertsen@tromso.kommune.no

 

Remiks AS:

Trond Evertsen

tlf

trond.evertsen@remiks.no

 

Tromsø Havn KF:

Jan Henning Vekve

TLF 908 34 358

jve@tromso.havn.no

 

Vann og Avløp:

Kjell Andresen

tlf 48159700

kjell.andresen@tromso.kommune.no

Vara: Tore stenvold

tlf 90121345

tore.stenvold@tromso.kommune.no

 

 




 

 

 

 

 

Til toppen av siden

Brannmannsforum og Fagforbundet arrangerte møte på brannstasjonen i Tromsø

Fagforbundet i Tromsø spanderte landets beste Yonas-pizza, og leder Bjørn Willumsen informerte om den lokale fagforeningens tilbud til medlemmene. Fredrik Stellander, leder av seksjon samferdsel og teknisk på fylket var også tilstede, sammen med rådgiver Janne Skaug fra kompetansesenteret Nord Norge, og rådgiver Unni Rasmussen fra kompetansesenteret Østlandet.


Leder av brannmansforum, Pål Linberg fra Lillehammer foredrar om arbeidet i forumet. Til h. rådgiver Janne Skaug


Fra stua på brannstasjonen, der møtet fant sted


Rådgiver Unni Rasmussen fra kompetansesenteret på Østlandet informerer om vårens tariffoppgjør.

 

 

Til Forsiden Innholdsoversikt for fagforbundet177.no Send oss e-post
Siteman CMS - KP Fagforbundet avd. 177 Tromsø © 2006-17

Topp